Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Маупівська молодь вибирає баскетбол

2009 рік оголошено роком Спартакіади, і МАУП, як навчальний заклад, де процвітає спортивне життя студентів, не оминув ідею проведення такого масового громадського дійства. Цього року в МАУП Спартакіада проводиться вперше. Організатором та координатором Спартакіади є департамент фізичного виховання та спорту та кафедра фізичного виховання.

Другим видом спортивної програми спартакіади став турнір з баскетболу. У змаганнях взяли участь представники всіх Інститутів МАУП та Економіко-правовий технікум при МАУП. Команди підійшли до змагань добре підготовленими і налаштованими на успіх. У результаті рівної і досить емоційної боротьби команди розділили місця таким чином: перше місце зайняла команда Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса, другу сходинку посіла команда Інституту права імені Князя Володимира Великого, а на третій позиції — команда Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги, четверте ж місце дісталося команді Інституту менеджменту і бізнесу імені  Богдана Хмельницького.

«Це було досить яскраве та емоційне дійство, — розповідає заслужений тренер України, Суддя національної категорії Володимир Карпухін. — Всі змагання пройшли на високому рівні і мені дуже приємно, що на кожну гру приходили представники інститутів, які активно вболівали за своїх студентів і підтримували їх».

Завзята боротьба, спортивний дух та добра фізична підготовка дали свої результати і змагання принесли не лише нагороди переможцям, але й відчуття спортивного свята усім учасникам та вболівальникам. Призери змагань були нагороджені золотими, срібними та бронзовими медалями та дипломами за відповідні місця. А команді-переможниці був вручений перший кубок спартакіади.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com