Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Канада думає про нас

Під час державного візиту до Львова генерал-губернатор Канади Мікаель Жан цитувала Шевченка, обіцяла підтримку в час кризи і хвалила роль українців у розбудові канадської держави.

За її словами, 95% заяв українських громадян на отримання віз до Канади, задовільняють.

«Процедура отримання віз є об’єктивною і швидкою, особливо щодо отримання віз студентами», — зазначила під час прес-конференції Мікаель Жан, повідомляє ZAXID.NET.

Вона також додала, що під час зустрічі із президентом України Віктором Ющенком глава української держави підняв питання щодо скасування візового режиму між Канадою та Україною: «Ми взяли це питання до уваги».

Також Жан зазначила, що для неї візит до Львова є надзвичайно важливим оскільки з Львівщини до Канади виїхало понад 1 млн українців.

«Для мене було неможливим не відвідати ваше місто. Українці своєю енергійністю зробили великий внесок у розвиток Канади і продовжують це робити надалі. Львів, його дух є надзвичайно сильними», — сказала генерал-губернатор.

Жан також зазначила, що Канада є солідарною із Україною у час економічної кризи та додала, що цей візит сприятиме поглибленню співробітництва між двома країнами на рівні громадянського суспільства і простих людей.

«Робитимемо все для підтримки і зміцнення української самостійності і незалежності. Щодо інвестицій, то 24 квітня, ми відкрили українсько-канадську торгову палату, канадські бізнесмени українського і неукраїнського походження беручи участь у цій роботі робитимуть свій економічний вклад», — відзначила вона.

Інвестицій з Канади у Львівщину складають 12% від загального показника — понад 100 млн доларів США.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com