Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Техогляд перенесуть

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко ініціюватиме перенесення на рік проходження технічного огляду транспортних засобів, оскільки на сьогоднішній день ще не створена мережа станцій техобслуговування для здійснення цієї процедури. По словах Луценко, якийсь час назад уряд прийняло рішення про те, що техогляд транспортних засобів можна пройти не тільки на СТО Державтоінспекції, але і на приватних СТО, які отримають на це відповідну ліцензію.

Разом з тим, відзначив міністр, як показує практика, таких ліцензій в Україні було видано дуже мало, через що у автовласників можуть виникнути чималі незручності, передає Auto-consulting.

«Тому я вийду з пропозицією до уряду цього року відмінити техогляд і перенести його на рік, поки з’явиться ціла мережа суб’єктів, які займатимуться техоглядом», — сказав Луценко. «Мені здається, що при невмілій роботі різних органів, які не змогли створити мережу техоглядів, створювати незручності для громадян, тим більше, у важкий період, як мінімум, нелогічно», — додав міністр.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com