Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Студент МАУП — переможець кубка світу!

Боротьба — найшанованіший серед українських чоловіків вид єдиноборств. З давніх-давен козаки тренували в такий спосіб тіло і готувалися до військових походів. Нині нащадки славних пращурів гідно підтримують давні традиції нашого народу. Цими днями чоловіча збірна України виборола п’яте місце у фіналі Кубку світу з вільної боротьби, що завершився нещодавно в Тегерані.

На груповому етапі українські борці програли командам Казахстану (3:4) та Азербайджану (2:5) та перемогли Узбекистан (6:1). У фінальних змаганнях наші спортсмени показали грунтовну підготовку і спортивну волю. У матчі за п’яте місце збірна України виграла з рахунком 5:2 у команди Грузії. Перемогу своїй команді принесли Юрій Леденьов (до 55 кг), Євген Хавілов (до 60 кг), Юрій Семакін (до 66 кг), Дмитро Комісар (до 74 кг), Василь Тисменецький (до 120 кг). Крім того, відзначимо ще одне значне досягнення. Студент магістратури Інституту права МАУП Василь Тисменецький, який входить до складу збірної України з вільної боротьби, здобув перемогу в особистому заліку у вазі до 120 кг.

Вітаємо з черговою перемогою і бажаємо нових досягнень!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com