Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Майно King’s Capital заарештовано

Правоохоронні органи заарештували майно фінансової групи King’s Capital. Про це повідомив начальник відділу із розслідування особливо важливих справ МВС Віталій Мехед в інтерв’ю Газеті по-київськи.

«Дійсно, майно King’s Capital заарештовано. Це і нерухомість, і банківські рахунки, і автотранспорт. Скільки воно коштує — конкретизувати ми поки що не можемо, бо в багатьох випадках остаточна вартість стане зрозумілою після товарознавчої експертизи», — заявив Мехед в інтерв’ю виданню.

Він також повідомив, що потерпілими від шахрайства King’s Capital визнано близько 1,5 тис. осіб, однак точної цифри не назвав. Сума заподіяної шкоди потерпілим на сьогодні — близько 70 млн грн. Але остаточні цифри буде уточнено пізніше в ході слідства, повідомив Мехед.

На запитання газети про те, чи можливо заарештувати особисте майно Аделаджі, членів його сім’ї та церкви, яку він представляє, Мехед від­повів ствердно: «Звичайно! Він — обвинувачений. Є позови потерпілих, задоволення яких має бути забезпечено, аж до конфіскації майна».

29 березня пастор церкви Посольство Боже Сандей Аделаджа в ефірі телеканалу 1+1 назвав порушення проти нього кримінальної справи за звинуваченням у шахрайстві політичним замовленням.

Нагадаємо, 17 березня МВС порушило кримінальну справу стосовно пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджі за підозрою в шахрайстві. 14 березня слідчий вибрав Аделаджі запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Як повідомлялося раніше, 24 листопада минулого року київська міліція затримала керівника фі­нансової групи King’s Capital Олександра Бандурченка за звинуваченням у шахрайстві в особливо великих розмірах.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com