Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Навіщо нам нове ярмо?

Прочитав статтю «Потрібна нова концепція грошей» і зауважу: чи варто шукати нам нове ярмо? Ну і що з того, що ми замінемо емісійні гроші однієї держави на інші? Ці кошти працюватимуть не на наші національні інтереси, що неодмінно призведе до негативних наслідків в економіці.

Створення Світового Центрального банку призведе до створення Світового уряду. Ця новітня імперія досягнувши відповідного рівня за рахунок довіри до своїх грошей почне створювати точнісінько такі ж доларові бульбашки.

То чи не краще кожному будувати свою піраміду з міцним фундаментом, навіки.

Ми маємо захистити себе від втручання наддержавних структур, які зміцнюватимуть нову світову імперію, тільки шляхом створення довіри до національних грошей. 

Прослідкувавши за рухом чужих грошей, які потрапили на територію держави позитив спостерігається в як найшвидшому обміні чужих грошей на матеріальні цінності за межами держави (імпорт повинен дорівнювати експорту). В іншому випадку чужі гроші, які потрапляють на територію держави у вигляді позики та інше, приносять більше негативу, а позитив є тимчасовим. Чужі віртуальні гроші створюють ілюзію товару з однієї сторони, а з іншої уповільнюють обіг національних грошей являючись у більшості випадків не контрольованим платіжним засобом, під­мінюючи таким чином національні гроші. Враховуючи, що гроші є не тільки платіжним засобом, а й засобом управління. І в разі недосконалого та неконтрольованого управління чужими віртуальними грошима коли за чиєюсь командою ці гроші в великих об’ємах як потрапляють на територію держави, так і зникають завжди будуть проявлятися кризові очікування. Ознакою негативу є також незахищеність заощаджень, які існують за рахунок довіри і є віртуальними, тому мають всі шанси зникнути разом з бульбашками, незалежно від форми і місця їх збереження.

Лише створивши довіру до національних грошей та банківської системи держава отримає власного потужного інвестора.

 

Ю.М.Ковалінський

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com