Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Кількість хворих на туберкульоз зменшилася

У 2008 році в Херсонській області захворюваність на туберкульоз зменшилася на 18,2%, а в окремих районах (Бериславський і Комсомольський в м. Херсон) — у 1,8 рази.

Як повідомили кореспонденту УНІАН в управлінні у справах преси та інформації Херсонської облдержадміністрації, зменшення захворюваності відбулося завдяки поліпшенню фінансування протитуберкульозних заходів протягом 2006 — 2007 років.

Середньорічний рівень захворюваності на туберкульоз торік — 123,8 випадків захворювання на активний туберкульоз на 100 тисяч жителів області. Для порівняння, у 2007 році у Херсонській області було зареєстровано 151,4 випадки захворювання активний туберкульоз на 100 тисяч населення при загальноукраїнському показнику — 79,8 хворих.

Загалом на боротьбу з туберкульозом у 2008 році в Херсонській області витрачено 10 млн. 929 тис. грн.

Покращилася лабораторна діагностика бактеріального туберкульозу легень у лабораторіях районних і міських лікарень. Поліпшилася якість лікування хворих на туберкульоз у закладах охорони здоров“я, йдеться в повідомленні. У 2008 році вилікувано 1 тис. 354 особи.

Як і в минулі роки, захворюваність на туберкульоз носить соціальний характер, зазначають в ОДА. Хворі безробітні працездатного віку становлять 54,2%, пенсіонери та інваліди — 12,6%, особи, зареєстровані в установах управління Департаменту з питань виконання покарань — 9,4%.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com