Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Єдина мережа

Президент України наголошує на необхідності створення в Україні єдиної мережі по боротьбі з раком. В світі немає нації, для якої не був би актуальним цей виклик. «Рак є інтернаціональною проблемою», — сказав Президент і підкреслив, що саме тому українська система має бути інтегрована в світову. Україна почала реалізовувати програму по боротьбі з раком, і саме у рамках цієї програми рік тому був створений інститут.

На сьогодні залишається великою проблемою відсутність координації між різними інституціями, які опікуються цією проблемою.

За словами Президента, в Україні більше 40 диспансерів, дві клінічні лі­карні, більше 700 відділень, які займаються лікуванням онкологічних хвороб, але дуже часто вони знаходяться навіть у різних відомствах і не координують роботу між собою.

Тому він поставив завдання перед Національним інститутом раку бути єдиним координаційним центром та автором єдиної політики по боротьбі з раком. «Нам треба зробити один кулак, один центр», — сказав В.Ющенко.

Ще одним важливим завданням для інституту Президент назвав питання пропаганди здорового способу життя. За його словами, 40% захворювань на рак пов’язані зі способом життя і нерозумінням того, як мінімізувати для себе ризики онкозахворювання.

Сьогодні кожен 50-й житель України має онкозахворювання — на рак хворіють близько мільйона людей. При цьому щорічно помирає 90 тисяч, з них близько 500 дітей.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com