Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Мобільні сканери для України

На митному посту «Рава-Руська» відбулася церемонія передачі українській митній службі шести сучасних мобільних сканерів. Ключі до нової техніки, яку придбали за гроші ЄС, передав заступникові голови Державної митної служби України Ігорю Піковському посол Єврокомісії в Україні Жозе Мануал Пінту Тейшейра.

В рамках спільного проекту ЄС купив дев’ять сканерів загальною вартістю 13 млн 400 тис. євро. Ці сканери дають можливість обстежувати авто, не відкриваючи автомобіль і не розвантажуючи його. Скануючий апарат може перевірити за годину 20 об’єктів. Два таких сканери залишаться на пунктах пропуску в Львівській області — на Рава-Руській і Краківці. Останні розподілять між митними постами Західної і Південної України.

Посол Єврокомісії вказав, що впровадження цих засобів контролю дозволить істотно прискорити як легальний перетин кордону громадянами, так і пропуск вантажів. За словами першого заступника голови Митної служби України Ігоря Піковського, робота цього устаткування удвічі збільшить пропускну спроможність на вказаних митних пунктах. Сканери введуть в дію приблизно через один-два тижні, оскільки зараз тривають формальності з їх реєстрацією в ДАІ та інших відповідних державних структурах.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com