Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Мільярд доларів Для Палестини

Король Саудівської Аравії Абдулла ібн Абдель Азіз виділив мільярд доларів на відновлення сектора Гази, де протягом трьох тижнів тривала військова операція Ізраїлю.На відкритті арабського економічного саміту в Кувейті він заявив: «Від імені народу Саудівської Аравії я жертвую мільярд доларів на програми щодо відновлення сектора Гази». За словами монарха, це внесок Саудівської Аравії у програму відновлення інфраструктури сектора Гази, запропоновану економічним самітом.

Крім того, Кувейт виділив близькосхідному агентству ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт 34 мільйони доларів. За словами Еміра Кувейту шейха Сабаха аль-Ахмеда ас-Сабаха, кошти будуть передані Палестинській національній адміністрації, а не керівництву ХАМАСу.

У дводенному саміті в Кувейті беруть участь глави 17 арабських держав, які мають намір виробити дорожню карту розвитку економіки арабських держав на майбутні роки.

Раніше Представник ООН Джон Гінг повідомив, що у секторі Газа зруйновані 400 будинків, десятки тисяч людей залишилися без даху над головою. Крім того півмільйона осіб залишилися без питної води після початку конфлікту та величезна кількість жителів — без електрики.

Про надання допомоги жителям сектора Гази також заявив прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун. Його країна виділяє 20 мільйонів фунтів стерлінгів на надання гуманітарної допомоги людям, які постраждали від військової операції Ізраїлю.

Нагадаємо, самі палестинці оцінили збитки, завдані сектору Газа, щонайменше, у три мільярди доларів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com