Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ярмарка вакансій у Львівському інституті МАУП

12 грудня 2008 року у Львівському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом за сприянням директора Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками МАУП О.І.Федун та Директора Львівського інституту МАУП Л.І.Лелик відбувся Ярмарок вакансій. Традиція його проведення бере свій початок з 2004 року з ініціативи Шевченківського районного центру зайнятості м. Львова.

У 2008 році Львівський інститут МАУП перейняв естафету у Міжрегіональної Академії управління персоналом, де у жовтні цього року був проведений вже третій Ярмарок вакансій для студентів Академії.

У зв’язку з економічною та соціальною нестабільністю на ринку праці, метою аналогічного заходу стало насамперед, надання інформаційно-консультаційних послуг студентам Інституту для успішного працевлаштування та соціальної адаптації.

Партнерами Ярмарку вакансій стали: Львівський міський центр зайнятості, роботодавці Львівщини, кадрові та рекрутингові агенції, випускники Львів­ського інституту МАУП, громадські організації.

Серед запрошених на Ярмарок вакансій були представники: банківських установ, страхових компаній, інформаційно-консалтингових груп, виробничих підприємств, громадських організацій, рекрутингових агенцій - всього 25 організацій.

У програмі Ярмарку: урочисте відкриття, презентація вакансій та кар’єрних можливостей на підприємствах-партнерах, презентація відеоматеріалу «Техніка пошуку роботи», брифінг-практикум « Працевлаштування випускників Львівського інституту МАУП, прес-конференція учасників Ярмарку кар’єри, підведення під­сум­ків.

Приємно відзначити, що активними учасниками Ярмарку вакансій були насамперед роботодавці-випускники Львівського інституту МАУП, зокрема заступник директора ЛФ СК «Брок бізнес» Паньків М., директор ЛФ АКБ «Правекс-банк» Чорненький В.Г., менеджер кадрової дирекції «Міст Експрес» Швай Т., їх виступи стали добрим прикладом для студентів які тільки здобувають свій фах у житті.

Львівський міський центр зайнятості презентував відеоматеріал «Техніка пошуку роботи», який прокоментувала заступник директора Возна Н.Б.

У соціальній адаптації випускників ВНЗ на ринку праці, зокрема в процесі пошуку роботи важливе значення має психологічна налаштованість на позитивний результат. З цією метою тренер-психолог Центру професійного розвитку «МЕАНДР» Зайцева А., а також викладачі кафедри психології Львів­ського інституту МАУП провели брифінг-практикум «Працевлаштування випускників Львівського інституту МАУП».

Одним із важливих завдань проведення Ярмарку вакансій стало вивчення кадрових потреб роботодавців, способів їх задоволення, а також побажань щодо якості підготовки фахівців у ВНЗ.

З цією метою було проведено спеціальне анкетування учасників Ярмарку вакансій. В результаті якого були визначені найбільш важливі професійні та особисті якості менеджерів, юристів, психологів та фахівців інших спеціальностей за якими здійснюється підготовка у Львівському інституті МАУП.

Цікаво відзначити, що безпосередньо обробку та відео презентацію результатів анкетування здійснювали студентки 2 курсу Львівського інституту МАУП, спеціальності менеджмент організацій Кли­мко Люба, Коколюк Марта та Волошин Христина.

Для кожного студента отримана інформація буде корисною для успішного працевлаштування та соціальної адаптації на ринку праці.

Про ярмарку схвально відгукувалися фахівці банківської справию. Ось думка керуючого філією ЗАТ «ОТР Банк» в м. Львові Г.І.Трухана: «Завдяки проведенню «Ярмарку вакансій» роботодавець має можливість виявити най­більш здібних майбутніх працівників ще на стадії закінчення ними навчальних закладів. Є можливість запрошення даних студентів на проходження практики в установі, оцінка студента в умовах виробництва. Завдяки цьому працедавець отримає повну картину особистих і ділових якостей студента і майбутнього працівника, мінімізує ризик запрошення на роботу непридатних до цієї роботи працівників».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com