Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Рейдери накинулися на профспілки

Федерація профспілок України заявляє, що цими днями у більшості областей здійснено спроби захоплення та утримання будинків обласних профспілкових об’єднань — членських організацій ФПУ і Будинку спілок у Києві.

Як повідомляє прес-служба федерації, захоплюючи службові приміщення, нападники ламали вхідні двері, обладнання. У профспілкових приміщеннях були спроби провести зібрання сторонніх осіб, рішеннями яких намагаються підмінити статутні профспілкові органи напередодні VI з’їзду ФПУ.

Профспілкові працівники за допомогою правоохоронних органів, вчасно втрутившись в події, загалом взяли ситуацію під контроль.

«Основною метою таких відверто рейдерських дій є дестабілізація роботи Федерації профспілок України, її членських організацій, усунення легітимно обраних профспілкових органів та їх керівників», — заявляє прес-служба.

ФПУ звертається до президента, генерального прокурора, прем’єр-мі­ністра з вимогою відреагувати на брутальне порушення законних прав профспілок та захистити їх від протиправного силового захоплення.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com