Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Що псує здоров’я?

Медики стверджують, що маніпуляції політиків свідомістю людей із приводу кризи погіршують здоров’я українців. Про це говориться у звернені членів Українського медичного союзу до політичної еліти України.

У своєму зверненні медики зазначили, що складна ситуація, пов’язана зі світовою економічною кризою, значно підсилюється соціальним популізмом і безвідповідальними заявами українського політикуму.  

Представники медицини впевнені, що наслідком такої ситуації є формування в людей почуття непевності, безпорадності, безперспективності. На їхню думку,  це вже сьогодні привело до різкого росту захворювань серед населення країни.

Також медики стурбовані тим, що політики заради задоволення своїх амбіцій, маніпулюють свідомістю людей, наслідком чого є руйнування здоров’я українців.

Представники Українського медичного союзу також підкреслюють, що протягом всієї історії людства медицина була й залишається базовою ознакою стабільності держави.

 

УНІАН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com