Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ющенко — «категоричний оптиміст»

Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з представниками місії МВФ. Центральною темою зустрічі стали наслідки світової фінансової кризи для України і шляхи її подолання.

Як повідомляє прес-служба Президента України, глава української держави запропонував дати оцінки ризикам, які несуть для українського ринку вну­трішні і зовнішні еконо­мічні процеси. Згідно з повідомленням, на початку зустрічі Ющенко відмі­тив, що українська економіка вже переживала кризисні періоди, проте їй удавалося їх здолати. «Зараз ситуація на зовнішньому і на внутрішньому ринку непроста, але я категоричний оптиміст і переконаний: якщо ми розробимо системні кроки, то знайдемо правильну від­повідь для вкладників, бізнесу, фінансової системи», — відзначив Президент України. За його словами, про консолідований план антикризових дій, які розробляють українські установи, наділені повноваженнями по економічній і фінансовій політиці. В той же час Президент України заявив, що чекає підтримки цих заходів як в політичних кругах, так і з боку МВФ і інших міжнародних фінансових інституцій. «Для нас зараз дуже важливий діалог», — підкреслив Ющенко. У зустрічі взяли участь глава місії МВФ Джейла Пазарбазіолу, заступник голови місії Марк Фланаган і глава постійного представництва МВФ в Україні Балаж Хорват. З українського боку учасниками зу­стрічі були міністр фі­нансів Віктор Пинзеник, голова Національного банку Володимир Стельмах, перший заступник Глави Секретаріату Президента України Олександр Шлапак і заступник Глави Секретаріату Андрій Гончарук. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко готова зустрітися з Президентом Віктором Ющенком стіль­ки раз, скільки необхідно, щоб переконати його не роз­пускати Верховну Раду. «Я звертаюся до Президента, що я, як Прем’єр і лідер однієї з фракцій розваленою їм демократичній коаліції, ради стабіль­ності України і подолання фінансової кризи готова прийняти будь-які його умови. Я готова на це, щоб відновити коаліцію і не розпускати Верховну Раду. Тепер слово за Президентом України», — сказала Прем’єр. При цьому Тимошенко нагадала, сьогодні є інформація від Міжнародного валютного фонду, що МВФ готовий розглядати надання $3-$14 млрд у вигляді спеціальних кредитів для стабілізації фінансової системи України. Але МВФ вважає, що буде складно вести переговори з Україною, «поки тут звучать всі пропозиції про дострокові вибори».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com