Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Всі барви осені — на Виставці квітів у МАУП

Цього дня у Міжрегіональній Академії управління персоналом вже вкотре відбулась традиційна осіння виставка квіткових композицій. На конкурс представили свої квіткові ансамблі інститути Президентського університету МАУП та Економіко-правовий технікум МАУП.

Автори оригінальних та вишуканих букетів, складних квітково-фруктових композицій придумали своїм творам поетичні назви: «Осінній кошик», «Серце осені», «Київ на долоні». Деякі квіткові колажі прикрашені навіть віршами:

Заквітчала рясно
Дівоньку — калину,

Одягла в намисто зелен виноград,

Не чіпає тільки сосни та ялини

І смереку горду не скорить ніяк.

Дехто з учасників відобразив навіть ландшафти з квітів, як от у роботі «Український хутірець». А от Світлана Сошко з Економіко-правового технікуму обрала патріотичну тему для своєї роботи, зобразивши з чорнобривців тризуб та назвавши композицію — «Воля».

Для Світлани Коломієць з ЕПТ близькою виявилася тема навчання, її яскрава різнокольорова композиція називається «Велосипед уроків».

Не можна не відзначити чудові овочеві фігурки наречених у національному українському вбранні, яких створили студенти Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП.

Всі учасники виставки виявили творчий підхід, вишуканий смак та неабияку фантазію при створенні своїх робіт. Студентська винахідливість та майстерність справжніх митців зробили цьогорічну виставку квітів справжньою окрасою

Прес-центр МАУП
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com