Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Евакуатори працюватимуть вночі

Евакуатори в Києві працюватимуть цілодобово. Про це йдеться в розпорядженні, яке підписав столичний мер Леонід Черновецький, повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації.

Відповідне доручення надано комунальному підприємству «Київтранспарксервіс», що забезпечить роботу служби евакуації та примусового переміщення транспортних засобів у новому режимі.

Крім того, мерія звернеться до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві з приводу цілодобової участі інспекторів ДАІ для затримання транспортних засобів та їх евакуації, якщо водії порушили Правила дорожнього руху та припаркували свої автомобілі у заборонених для цього місцях.

Прес-служба не уточнює дату переходу евакуаторів на цілодобовий режим роботи.

До речі, скоро у Києві з’являться 30 нових евакуаторів. За місяць роботи з моменту повернення столичних евакуаторів на автодороги міста вони усунули з доріг більше тисячі несанкціоновано припаркованих автомобілів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com