Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У пошуках адекватності

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко називає неадекватною реакцію Президента України Віктора Ющенка на ситуацію щодо розвалу коаліції. Про це Прем’єр заявила в неділю, 21 вересня, коментуючи заяву Ющенка про її зраду.

«Це божевілля вже, тому коментувати це навіть якось незручно. Думаю, тут підсумок простий — повна неадекватність», — сказала Тимошенко.

Як передає УНІАН, Прем’єр-міністр також спростувала заяву Ющенка про те, нібито БЮТ не передавав НУ-НС пропозиції про поновлення демократичної коаліції. «По-перше, я провела майже 50 прес-конференцій, де казала, що ми в демократичній коаліції і що Президент та його команда зобов’язані повернутися, бо ми там залишаємося без яких-небудь вимог і ультиматумів», — додала вона.

Тимошенко також зазначила, що підтримує ініціативу про формування коаліції в складі БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина. «Якщо потрібно ще раз це повторити, то я повторю. Але мені здається, що людина, яка сьогодні є Президентом країни, просто шукає причини не повертатися в демократичну коаліцію, а не працює на країну», — пояснила вона.

Глава уряду також вважає, що Президент своєю політикою руйнує країну і чітку європейську стратегію. Вона також підтвердила інформацію про свою присутність на з’їзді Народного Руху України, що відбувся в Києві 20 вересня. За словами Прем’єра, їй було запропоновано варіанти під час з’їзді зі збереження демократичного формату коаліції. «Я була запрошена, я з великим задоволенням прийняла цю пропозицію і просто порадилася із самою історичною партією України, як краще в цій ситуації поводитися, як зробити кращі кроки, і я ці поради одержала. Це була рада з відновлення демократичної коаліції. Я хочу, щоб це почув і Президент», — заявила Тимошенко.

Нагадаємо: у суботу, 20 вересня, в перерві засідання Політради «Народного Союзу Наша Україна» Ющенко сказав, що «Наша Україна» не отримала від БЮТ жодної пропозиції про створення нового складу коаліції. Ющенко також зазначив, що українському народу потрібно чітко пояснити: шлях Прем’єр-міністра Тимошенко є зрадою української демократії.

Глава держави зазначив, що Тимошенко запевнятиме український народ про важливість збереження демократичної коаліції, однак насправді намагатиметься сформувати дві коаліції. Одна коаліція, зазначив Ющенко, «для народу» — між БЮТ і НУ-НС. «А друга коаліція, що БЮТ буде робити й успішно робить, — де усе розписано, усе готово, навіть на момент нашої розмови з вами — це коаліція БЮТ і Партії регіонів».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com