Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Срібний призер Олімпіади Василь Федоришин зустрівся зі студентами МАУП

Зустрічі з відомими людьми вже стали традиційними в Академії, економісти, політики, спортсмени, громадські та культурні діячі — часті гості у цьому вищому навчальному закладі, вони приходять аби поділитися досвідом і своїми думками щодо важливих проблем сучасності з молоддю.

Ще більший інтерес у студентів викликав візит їхнього колеги — студента магістратури Інституту міжнародної економіки та фінансів МАУП Василя Федоришина, який виборов срібну медаль у ваговій категорії до 60 кг у вільній боротьбі на Олімпійських іграх у Пекіні. Під час зустрічі, організованої власне студентським активом МАУП, студенти мали нагоду поспілкуватися з олімпійським призером та поставити запитання, які їх цікавлять, зокрема й такі:

— Скажіть будь-ласка, що потрібно робити, аби досягти високої мети у житті?

— Мабуть вас не здивує, якщо я скажу, що потрібно багато і наполегливо працювати, впевнено іти до своєї цілі і віддавати цьому всі свої сили.

— Ви пам’ятаєте свою першу перемогу?

— Так, це було досить давно, я тоді переміг на першості міста Калуш, у вазі 21 кг, і мені було тоді 6 років.

— Якою ви бачите свою діяльність згодом після закінчення спор­тивної кар’єри, чи не плануєте піти у політику?

— У майбутньому я б хотів займатися підтримкою спорту в нашій країні. Оглядаючись на минуле, я згадую, як починав сам займатися спортом, без належних умов, спортивних залів, обладнання. Тому прагну допомагати у цьому дітям та молоді, щоб вони, обравши для себе спорт, мали добрі якісні умови для занять і розвитку своїх здібностей. Однак і політику я також не виключаю як можливий вид діяльності.

— Яку роль, на Вашу думку, відіграє сьогодні фармакологічна під­тримка у спорті?

— Зараз про це багато говорять, і звичайно спортсмени тих країн, де дуже розвинена фармакологічна галузь, мають багато додаткових можливостей.

Однак, разом з тим, варто пам’ятати, що хімічні препарати дуже шкідливі і саме через їхній подальший негативний вплив на організм, на мою думку, не варто вживати ці препарати і псувати власне здоров’я.

— Якими були Ваші думки, коли Ви стояли на п’єдесталі пошани в Пекіні і Вам вручали срібну нагороду?

— Досить сумними, якщо чесно. Я розумів, що втратив нагоду вибороти золото і перед очима вже стояв п’єдестал пошани у Лондоні на наступних змаганнях, де я сподіваюся стати чемпіоном. Однак, не зважаючи на це, я вважаю, що наша команда виступила достойно, ми вибороли срібло, бронзу, тому я переконаний, що добре попрацювавши і підготувавшись ми зможемо досягти більшого.

На завершення зустрічі Василь Федоришин подякував керівництву Академії за щиру й активну під­тримку студентського спорту, а також за підтримку українських спортсменів, яким МАУП надає можливість отримати якісну освіту, яка знадобиться їм у майбутньому.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com