Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Єхануров відкидає звинувачення

Міністр оборони України Юрій Єхануров заявляє, що звинувачення на адресу України у незаконному постачанні зброї до Грузії є безпідставними.

Про це Єхануров заявив під час робочої поїздки до Чернівецької області, у якій він супроводжує Президента України Віктора Ющенка.

Зокрема, міністр наголосив, що в Україні функціонує відповідна державна структура «Укрспецекспорт», яка уповноважена продавати зброю за кордон, відповідно до вимог внутрішнього і міжнародного законодавства.

«Якщо українську зброю хтось купує, то це означає, що вона користується попитом у світі. Ми маємо багато надлишкової зброї і намагаємося її продавати, але лише в ті країни, щодо яких немає міжнародного ембарго на торгівлю зброєю», — зауважив Єхануров.

Він також повідомив, що стосовно Грузії не запроваджено жодних міжнародних санкцій щодо операцій на продаж-купівлі зброї.

Разом з цим Єхануров наголосив, що дані звинувачення є безпідставними.

1 серпня різко загострилась ситуація у зоні грузино-осетинського конфлікту. У ніч на суботу в перестрілці в зоні конфлікту з осетинського боку загинули 6 і поранені 15 осіб, з грузинського боку поранень різного ступеня тяжкості зазнали 9 громадян.

Миротворчі сили заявили, що перестрілку спровокувала грузинська сторона. Натомість Тбілісі стверджує, що першою стрілянину почала піденноосетинська сторона, на що він був змушений відкрити вогонь у від­повідь.

2 серпня президент Південної Осетії Едуарда Кокойти звинуватив Україну та США у постачанні зброї до Грузії. За його словами, саме Київ і Вашингтон доправили Тбілісі снайперські гвинтівки, що їх напередодні використали під час перестрілки, повідомляє УНІАН.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com