Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Створено перший повітряний автомобіль

Голландський винахідник і підприємець Джон Баккер створив машину з кодовим ім’ям Pal-v, яка є гібридом вертольота і триколісного автомобіля.

Новинка являє собою триколісне авто, яке може літати. Для підйому в повітря і польоту в неї є згори висувний пропелер, а ззаду – стабілізатор. Апарат має двигун потужністю 213 кінських сил, який дає йому змогу і землею, і повітрям пересуватися зі швидкістю до 200 км/год.

За словами автора, для злету Pal-v знадобиться простір у 50 м, а для посадки – близько 5 м.

Баккер обіцяє, що перший літаючий автомобіль буде виготовлено уже через два роки, а от на ринок авто надійде приблизно в 2012 році. Його вартість спочатку становитиме від 100 до 200 тисяч євро, а потім поступово знизиться до 30–35 тис. євро – ціни автомобіля середнього класу.

На думку Баккера, першими ймовірними покупцями його літаючого авто будуть поліція та інші служби надання допомоги населенню. «Ми будемо спочатку постачати автомобілі тільки службам надання допомоги», – говорить Баккер.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com