Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Били точно, а хто кого не відомо...

В інциденті з зятем прем’єр-міністра Шоном Карром і його дружиною Євгенією Тимошенко, що стався у п’ятницю ввечері в Одесі, зачинателями були представники внутрішніх військ.

Цю версію підтвердив кореспонденту «Комерсант-Україна» Андрій Федорко (на прізвисько Гоблін), організатор фестивалю байкерів «Гоблін-шоу», у якому мав виступити соліст британської рок-групи Death Valley Scream Шон Карр.

«По дорозі вони (Карр і Євгенія Тимошенко) вирішили перекусити, але щойно під’їхали до пляжу Ланжерон, міліціонери почали бити Шона. Думаю, він отримав за те, що є байкером», — сказав він.

«Я добре знаю Шона, він не міг накинутися з кулаками на міліцію. Якби вони доїхали до стадіону, нічого подібного б не сталося. І з нами, на стадіоні, вони були б у повній безпеці», — упевнений Федорко.

Він також сказав, що не знає, «про який шлагбаум розповідають, що нібито не підняли перед мотоциклом Шона». «Але до ресторану, у який направлялися Шон і Женя, зазвичай пропускають автомобілі по «липових ксивах». Видно, був такий наказ зверху — «мочити» тих, хто на мотоциклах», — гадає Федорко.

«Пригадуєтьяся, коли я захотів запросити Каррів, мені шепнули, що не варто цього робити, тому що в усіх усюди будуть проблеми. І, мовляв, ти не будеш розуміти, звідки вони. У результаті Шон так і не виступив на шоу», — сказав організатор «Гоблін-шоу».

Як відомо, пізно ввечері 20 червня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка в Одесі, був затриманий зять прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Шон Карр — його разом із дружиною доставили в Приморське РВВС Одеси, звідки випустили через годину.

Спочатку повідомилося, що Карр нібито побив постових бійців Внутрішніх військ, намагаючись проїхати на мотоциклі на пляж Ланжерон, куди заборонено в’їзд будь-якого транспорту, крім велосипедів. Однак пізніше МВС заявило, що це «військовослужбовці внутрішніх військ МВС України, перевищивши службові повноваження, невмотивовано застосували грубу фізичну силу щодо Шона і Євгенії Карр, нанесли їм тілесні ушкодження, чим і спровокували НС».

Військовослужбовці були доставлені за місцем служби — у військову частину в Одеській області. Щодо них розпочато службове розслідування.

Українська правда

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com