Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Жванія атакує

17 травня Генпрокурор Олександр Медведько направив до Святошинського райсуду Києва заяву про перегляд рішення про надання народному депутатові Жванії українського громадянства у зв’язку з новими обставинами.

Жванія заявив, що вказівка порушити питання стосовно його громадянства надходила безпосередньо від Президента України Віктора Ющенка, повідомляє радіо «Свобода». У цьому ж інтерв’ю він заявив, що Ющенка взагалі не труїли. «Моя думка, що він не був отруєний. По-перше, якщо це робили спецслужби, то вони повинні мали б це робити професійніше. Навіщо труїти людину, щоб у неї з’явилися якісь прояви хвороби на обличчі? Це недоцільно», — заявив він. Жванія стверджує, що заявити про отруєння кандидата в Президенти Ющенка умовила «певна група людей з його виборчого штабу». До того ж він, Жванія, був проти, але до його голосу, не прислухалися. Однак прізвищ Жванія не називає.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com