Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Антени проти дітей

На Буковині батьки школярів протестують проти антен мобільного зв’язку. Батьки учнів однієї зі шкіл міста Кицмань Чернівецької області мають намір блокувати залізницю, вимагаючи демонтувати дві антени мобільного зв’язку, встановлені поруч із навчальним закладом.

Як повідомили батьки школярів, за два роки з того часу, як були встановлені антени, у дітей погіршився стан здоров’я, вони стали непритомніти, почали страждати від носових і ротових кровотеч, головного болю, нудоти.

«Є й кілька смертей, які також пов’язують із присутністю антен. В однієї дитини нещодавно діагностували пухлину мозку», — говорять батьки школярів.

Через це з 11 лютого всіх учнів батьки не пускають до школи. Діти не будуть відвідувати занять, поки антени не демонтують, вирішили батьки на загальних шкільних зборах.

Батьки школярів стверджують, що вони зверталися в багато інстанцій, однак поки що це не дало ніяких результатів. Якщо їхні вимоги й надалі будуть ігнорувати, активісти планують влаштувати страйк під стінами Кицманської райдержадміністрації, якщо ж і це не допоможе, батьки школярів готові блокувати рух міжнародних поїздів.

За повідомленням місцевих ЗМІ, за приписом Кицманської районної прокуратури антени вже знеструмили. Однак батьків учнів це не влаштовує. Вони говорять, що пустять дітей до школи лише тоді, коли антени повністю демонтують.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com