Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Профорієнтація: від забутого до нововведення

Великі компанії зацікавлені не лише в досвідчених, а й насамперед, потенційних працівниках. Принаймні, вже традиційно найкращі студенти старших курсів отримують заманливі пропозиції щодо свого працевлаштування. Між тим, в українському представництві відомої міжнародної компанії «Проктер енд Гембл» пішли іншим шляхом — профорієнтації старшо­класників.

Зокрема, недавно пройшов відкритий урок у школі № 7, що в Борисполі на Київщині. Вибір саме цієї школи не випадковий. Адже саме цей навчальний заклад є підшефним дочірнього підприємства «Тамбрандс Україна». Нові склопластикові вікна, відремонтований дах — ось неповний перелік шефської допомоги, наданої підприємством. Та й багато у кого з учнів батьки чи рідні працюють в компанії. Яка, за словами заступника міського голови Людмили Яхнієнко, надала роботу 800 мешканцям райцентру. Не виключено, що до їх числа приєднаються і майбутні випускники школи. А чи стануть вони менеджерами підприємства, чи простими робітниками — залежить вже від самих учнів. Принаймні, на подібних відкритих уроках вони дізнаються, які вимоги висуває компанія до своїх працівників і яким чином вони можуть працевлаштуватися та зробити ка­р’єру. Задоволені подібними зустрічами і вчителі. За словами директорки школи Ганни Михайлюк, відкриті уроки профорієнтування допоможуть у подальшому виборі професії та мотивуватиме відповідальніше ста­влення до навчання.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com