Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

КНИГА ПРО ЯСНОВИДЦЯ ДІДА ПЕТРА

Мої відвідини Діда Петра залишили незабутнє враження на все життя.

Він — великий захисник України, великий цілитель з доброю душею. «КНИГА СВЯТОГО ПЕТРА» має бути в кожній родині. Борис Олійник, поет, лауреат Шевченківської премії, Герой України, академік.

Побачила світ найповніша публіцистична книга письменника Олександра Михайлюти про унікальну особистість у світі нетрадиційної медицини «КНИГА СВЯТОГО ПЕТРА» (попереднє видання називалося «Ясновидець Дід Петро»). Це популярна розповідь про народного цілителя, провидця і заступника України Петра Дементійовича Утвенка з Житомирщини, якого природа наділила дивовижним даром бачити та лікувати людські недуги безконтактним методом, силою свого енергополя, лікарськими травами. У світі йому не було рівних. Адже П.Утвенко міг попередити людину про небезпечний день у її житті, міг вилікувати будь-яку жінку від безпліддя або злоякісних пухлин, міг «замкнути» автомобіль або сказати міліціонерам, де шукати злочинця... Феномен Діда Петра привертав увагу найвищого керівництва СРСР, свого часу діагностував та лікував усіх членів Політбюро ЦК КПУ , в нього були В.Щербицький, О.Ватченко, Б.Олійник, О.Мороз, І.Плющ, генеральні прокурори, дипломати багатьох іноземних держав. Восени 2004 року в Діда Петра побували В.Литвин та В.Ющенко. На жаль, до його порад один з них не прислухався, тому й лихоманить суспільство... Кілька разів П.Утвенка зманювали до США. Він не поїхав.

Книга створена з благословення Діда Петра: «В час добрий». Нашого ясновидця знає і визнає увесь світ. Але написати про нього Петро Дементійович довірив лише Олександру Михайлюті. Чому? Відповіді — на сторінках книги. Доречно згадати, що Дід Петро прийняв та зцілив понад 300 тисяч людей, серед яких, окрім українців, були пацієнти з Німеччини, Польщі, Норвегії, США, Австралії, Японії, багатьох африканських країн. І ні з кого він не брав за свої феноменальні послуги жодної гривні. Книгу вже перекладено англійською та німецькою мовами. Вона отримала високу оцінку.

Розділи «Зоря для стражденних», «Запитання і відповіді», «Поради Діда Петра», «Тлумачення снів від Діда Петра», «Загадкове сяйво», «Поезії жива ріка», «Відгуки» дадуть читачеві широке уявлення про феномен безкорисливого українського ясновидця, рівних якому не було на планеті... На жаль, Дід Петро відійшов у вічність наприкінці 2004 року. Він всією душею був за перемогу правди над кривдою, добра над злом... Кавалер орденів Слави, легендарний солдат Перемоги, який «замикав» німецькі танки... Нам ще належить усвідомити і оцінити його повсякденну турботу про Україну, його роль у житті держави і цілої планети, яка полягала в безвідмовній допомозі стражденним, у піднесенні духу нашого народу. Під час Великої Вітчизняної Дід Петро був партизаном, потім — бійцем на фронті, дійшов до Берліна...

У Болгарії була знаменита Ванга, і її знає весь світ. У нас був Дід Петро, і він — герой нашого сьогодення.

Скромна садиба Діда Петра та колодязь зберігають його енергетику. Бувати там корисно. Село Дивин у Брусилівському районі на Житомирщині таке ж святе для нас місце, як Моринці і Канів. Воно благодатне. Багато запитують, чи залишив Дід Петро послідовника? Залишив. Але дізнаємося про це років за два-три.

Володимир Сліпко
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com