Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Шукає міліція, шукають пожежні…

Міністерство внутрішніх справ володіє інформацією про існування кількох десятків підроблених паспортів на ім’я Олександра Волконського, якого розшукують в Україні за підозрою в організації афери з «Елітою-Центр».

Про це сказав в.о. голови МВС Михайло Корнієнко, відповідаючи на запитання, «чи того Волконського затримали в Росії». «Минулого разу нас запевнили, що це той (Волконський), а потім розібралися за допомогою експертизи та відбитків пальців, і виявилося, що не той. Але паспорт у нього був на ім’я Волконського», — сказав Корнієнко.

За його словами, нині МВС «дуже обережно ставиться» до інформації про затримання людей з документами на це ім’я.

“За нашими даними, паспортів на ім’я Волконського підроблено кілька десятків», — зазначив Корнієнко. Він також не зміг повідомити нові деталі у справі екс-пасинка бізнесмена Дмитра Фірташа Сергія Калиновського, зокрема щодо його ймовірного місцезнаходження. «У нас є підозри й оперативна інформація, яку я, на жаль, зараз озвучити не можу», — сказав Корнієнко. Він припустив, якщо Калиновський залишив країну, то він виїхав за підробленими документами.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com