Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Від «майор-диктофона» будуть нові записи?

Чомусь останнім часом тема «диванних записів» колишнього охоронця колишнього Президента Леоніда Кучми Миколи Мельниченка стала менше і менше цікавити українців. Чи то набридла дозованість, чи останні події в країні громадян більше цікавлять, ніж те, що було раніше.

Та й самі скандали, пов’язані з записом викликають небезпідставні підозри щодо їхньої появи. За однією з версій записи були зроблені західними спецслужбами. За іншими — співробітниками російських. Мовляв, записували на стаціонарну апаратуру, встановлену в будівлі Адміністрації Президента ще за радянських часів. Як би там не було, але Миколу Мельниченка, а точніше його архіви, ще й досі цікавлять багатьох політиків. Хоча лідер СПУ Олександр Мороз, який вперше оприлюднив частину записів, до виборчих списків своєї партії Мельниченка не включив. Натомість його підібрав екс-«яблучник»-«бютівець», а нині «вільний демократ» Михайло Бродський. Цей громадянин знає, як і коли можна буде використати «трофеї».

Принаймні, з конфіденційних джерел нам стало відомо, що незабаром можливий черговий «злив» інформації, яка ну дуже вже підмочить імідж «борців з кучмізмом» Олександра Мороза та Юлії Тимошенко. Пов’язані вони саме зі «справою Гонгадзе». Мовляв, ці люди знали про небезпеку, яка загрожувала журналісту, а тому й вирішили використати ситуацію на свою користь ставши, не виключено, замовниками вбивства. Взагалі версія про те, що Гонгадзе вбивали «під плівки», існує вже давно. І не така вже вона абсурдна. Адже незадовго до свого зникнення Георгій написав заяву до тодішнього Генпрокурора про те, що за ним стежать і він побоюється за своє життя. Про це не могли не знати очільники тодішньої опозиції. Інша справа, що, ймовірно, їм тоді вигідний був такий скандал. Звісно, це лише версія. Та чомусь нині ні пан Мороз, ні Юлія Тимошенко не згадують про «справу Гонгадзе». Вряди-годи про неї згадує і Віктор Ющенко, який свого часу заявляв, що розкриття цього злочину для нього — справа честі. Але й донині, окрім начебто виконавців вбивства, ні про замовників, ні про організатора нічого не чути. Варто також пригадати, що нинішнього міністра-соціаліста, а свого часу просто помічника нардепа Валентини Семенюк Миколу Рудьковського підозрювали у фальсифікації записів Мельниченка. Тож незабаром очікуватимемо нову порцію скандалів?

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com