Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Китайці з усієї Європи їдуть до Мілана на акцію протесту проти поліції

Китайські іммігранти з усієї Європи мають намір провести у середу, 18 квітня, перед будівлею міланської міської адміністрації акцію протесту проти дій італійської поліції, передає інформагентство Agr.

Минулого тижня в Мілані відбулися масові зіткнення між поліцейськими та іммігрантами з Китаю. Заворушення почалися після того, як у четвер у районі міланського чайнатауну 300 китайських мігрантів накинулися на поліцейський патруль, що вирішив виписати їхній співвітчизниці штраф за неправильне паркування автомобіля.

На допомогу поліцейським негайно прибули додаткові наряди, які почали розганяти невдоволений натовп, намагаючись відновити порядок. За даними агентства, постраждало 14 поліцейських.

Китайський консул, який прибув на місце події, заявив, що «цей інцидент невипадковий». На його думку, в районі міланського чайнатауну італійські власті встановили дуже багато обмежень, що перешкоджають діловій активності вихідців з Китаю.

Міланський чайнатаун є «містом у місті»: його мешканці мають власні банки, адвокатські контори, туристичні агентства, перукарні, книжкові магазини і відеопрокати.

За даними Італійського інституту з вивчення поліетнічності (Ismu), китайські «поселення» в Мілані стрімко зростають, щотижня там відкривається винна крамниця або бар, господар якого є вихідцем з Азії.

Зазначимо, міська влада неодноразово збиралася відновити порядок у китайському кварталі, але ці наміри «мали швидше декларативний характер і не втілювалися в життя», вважає газета. Проте останнім часом поліція розпочала перевірку в Чайнатауні, і за першої ж спроби навести лад відбулися зіткнення.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com