Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЛЮДИ КЕТРІН КЛЕР

У «Персоналі Плюс», № 39 оприлюднено лист юдейського рабина Менахема Менделя Шнеєрсона, який ще 2001 року потрапив до редакції газети «Славенин» (№ 4). У ньому, зокрема, зазначено (далі мовою оригіналу): «Многочисленную популяцию славян мы лишим национальной элиты (…) Для этого мы понизим их образовательный уровень — уже в ближайшие пять лет закроем половину их институтов, а в другой половине будем учиться мы». Шнеєрсон — голова світової юдо-нацистської секти Хабад, який на думку харків-ського публіциста Е.Ходоса є найбільшою загадкою для сучасного світу. Керується ця юдо-нацистська секта зі США, президента яких на останній сесії ООН прилюдно було оголошено дияволом (див. виступ президента Венесуели Уго Чавеса). Нині в Україні ця секта юдейських нацистів отримує дедалі більшого поширення завдяки під-тримці оточення родини Ющенків — Чумаченко.

Обізнані люди кажуть, що саме Кетрін Клер (Чумаченко), начебто єврейка по матері, завезла свого часу в Україну цих юдейських рабинів, починаючи з Якова дов Блайха — рабина із США з явними ознаками антиукраїнської діяльності. У цьому «вагоні Чумаченко» (як свого часу у вагонах Леніна–Бланка та Троцького–Бронштейна) були і відомий сіоністський провокатор Дж. Санден, який нині в Україні впроваджує антикультуру через свої видання («Корреспондент», «Kіеv post» та ін.), і бездипломний міністр юстиції Р. Зварич, який не має жодного стосунку до юриспруденції, і близько двох десятків юдейських рабинів, і інших американських жидів.

Чумаченко в США була спеціальним помічником держсекретаря з питань прав людини (класичне єврейське питання), а Держ-департамент США, очолений держсекретарем, — це, за висновками експертів, зрима частина Центрального розвідувального управління (ЦРУ). Держсекретарем там була зловісна Мадлен Олбрайт — одна з безпосередніх організаторів військових злочинів проти суверенної Югославії. Цікаво, що Олбрайт увесь час видавала себе за чешку і зізналася, що вона жидівка лише після призначення її на посаду держсекретаря. Можливо, слідами свого шефа невдовзі піде і Чумаченко. Недаремно ж питанням, як доправити матір Чумаченко на інавгурацію її зятя Ющенка, опікувався, за багатьма повідомленнями, сам чільник міжнародної єврейської мафії Семен Могилевич.

Саме цього Могилевича (якого, до речі, «чомусь» безуспішно розшукують спецслужби США) пов’язують з сумновідомим «РосУкрЕнерго» — приватною фірмою, яка дивним чином монополізувала постачання газу з Росії в Україну. Сталося це за президента Ющенка (чоловіка Чумаченко) та прем’єра Єханурова (теж, кажуть, родинно пов’язаний з єврейством). Саме Єхануров, незважаючи на те, що його уряд невдовзі піде у відставку, постійно підвищував ціни на газ, чим, зрозуміло, збагачував єврейських господарів «РосУкрЕнерго» за рахунок українських платників податків. Згодом в інтернет-виданнях з’явилася інформація про те, що на рахунки родини Ющенків у США надійшло 1 мільярд 200 мільйонів американських доларів. У зв’язку з цими та іншими оборудками згадувався Петро Ющенко — рідний брат Віктора Ющенка.

Саме Петра Ющенка називають «дахом» Станіслава Ніколаєнка — ниніш-нього горе-міністра освіти. Кажуть, що Ніколаєнко буває і на дачі у Віктора Ющенка, де зустрічається, зрозуміло, і з поплічницею «югославського вбивці» Олбрайт — Кетрін Клер Чумаченко. Звідси, очевидно, Ніколаєнко й отримує «заповіти» Менахема Менделя Шнеєрсона зі знищення української освіти. На допомогу йому в цій «юдейській справі» було одразу призначено першим заступником одіозного Бориса Жебровського. Ось ця група і пильнує за тим, аби в Україні пос-тійно скорочувалася мережа освітніх закладів та вихолощувався в них національно-патріотичний дух. Водночас Хабад на всіх київських зупинках рекламує єврейську освіту для єврейських дітей, що є відвертим проявом єврей-ського расизму. Можливо, йшлося про такі плани і під час прийому міністрів освіти України і США «першою леді» Клер, до речі, саме під час єврейських новорічних днів.

За зізнанням Ніколаєнка, за час його керівництва Міністерством освіти він закрив понад 70 україн-ських середніх шкіл, а за повідомленням Жебровського, закрито за час їхньої спільної роботи близько 130 вищих навчальних закладів та філій. Водночас аудитори Рахункової палати України стверджують, що Міністерство освіти на чолі з Ніколаєнком та Жебровським використало з правопорушеннями 570 мільйонів гривень. Ці порушення припинили надходження кредитів ще на 476 мільйонів гривень, що завдало шкоди державі більш як на мільярд гривень (!). За любих компартійним функціонером Ніколаєнком та комсомольським «вожаком» Жебровським радянських часів їх би давно розстріляли як «скажених ворогів народу», а нині вони, виявляється, їздять на президентські дачі.

Зрозуміло, що ЦРУ, Держдеп та інші подібні структури не будуть «світити» своїх агентів на міністерських посадах (винятком, можливо, є лише Р.Зварич), тим більше, коли потрібно щось масово зруйнувати. Для цього використовуються місцеві морально неохайні покручі, які не відзначаються інтелектом. Їх часто використовують «в темну», аби потім викинути на смітник. Схоже, саме цю роль підготували Ніколаєнку його нинішні господарі. Подивимося, що буде далі зі «скаженими ворогами народу».  

Юрій ВЕРНИДУБ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com