Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПРО РЕАЛЬНИЙ СВІТ І ЗАГАДКОВУ СВІТОБУДОВУ

Необмежені амбіції США, їхня агресивна зовнішня політика спрямована проти тих країн, які не поділяють американських стандартів життя була темою Міжнародної конференції «AL-QUOS і захист прав палестинського народу».

У цю «вісь зла» потрапив й Іран. Про ситуацію, що склалася навколо Ірану, розповідає учасник конференції директор Книжкової палати Микола Сенченко.

Президент Міжнародної Кадрової Академії Георгій Щокін виступив з доповіддю, в якій повідав про джерело виникнення сіонізму як ідеології дегенерації.

У рубриці «Економіка і політика» професор Микола Пашута описує інновації як чинник випереджального розвитку економіки. Політолог Валентин Лисенко розглядає інформаційно-психологічні прийоми відстоювання інтересів держави. Історичні передумови переходу України до парламентсько-президентської республіки досліджує аспірант кафедри теорії та історії держави і права МАУП Юрій Галай.

Рубрику «Пізнавальні бесіди» представлено роботами Нахлі Юзеф «Ментальність у діалозі між культурами і релігіями» та Максима Мелінті «Буддистська медитація і православний ісіхазм у світлі вчення про страждання».

«Дискусійна трибуна» ставить перед читачами вічну дилему: добро і зло, Бог і сатана. Доктор технічних наук Геннадій Сіткарьов стверджує, що багато людей не можуть правильно витлумачити зміст

Біблії, аби збагнути істину. У статті наводяться думки прогресивних вчених і мислителів, що, на думку автора, допоможе по-новому зрозуміти світобудову.

У рубриці «Менеджмент і бізнес» професор Олексій Юлдашев досліджує регуляторну політику у системі підготовки юристів і управлінців. Директор ІМЕФ Валерій Захожай розповідає про статистичне забезпечення кредитного ринку. Директор ІMB Людмила Гурч окреслює перспективи підготовки конкурентоспроможних менеджерів у контексті формування загальноєвропейського освітнього простору.

«Персонал-дайджест» розповідає про мистецький бізнес британської компанії Sotheby’s. Зазначаючи, що світовий ринок мистецтва вважають третім за прибутковістю після торгівлі зброєю та наркотиками.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com