Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СЕКТА САНДЕЯ-ЧЕРНОВЕЦЬКОГО -ЮДЕЙСЬКА ПРОВОКАЦІЯ?

Той, хто відвідав хоч раз зібрання так званого посольства божого, звертали увагу на особливу любов сектантів, що видають себе за християн-протестантів, до Ізраїлю.

Начебто дивно: до чого тут негр Сандей Аделаджа, засновник цієї секти, до євреїв-ізраїльтян? Виявляється, нічого дивного немає. Наприклад, як стверджує відомий єврейський рабин Маркус Гарві, всі чорношкірі (тобто негри) є «істинними ізраїльтянами» (див.: Драга И. Еврейские корни в Африке // Еврейский обозреватель. — 2002). Про своє єврейське походження говорять, наприклад, 40 тисяч негрів племені лемба, що мешкає в Південній Африці, а також негритянські племена і клани Нігерії, Мавританії, Сенегалу, Судану, Гани та інших африканських країн. Саме з Нігерії потрапив до України чорношкірий Сандей Аделаджа, і саме Нігерія скандально відома у всьому світі своїми шахрайськими оборудками. Таким чином, чорношкірий «християнський» проповідник С.Аделаджа є радше «істинним ізраїльтянином». Звідси і його палка любов до юдейської держави Ізраїль.

Така ж любов і в його найближчого по «посольській» секті поплічника Леоніда Черновецького, який за рахунок прямих підкупів люмпенізованого електорату (тобто тих самих шахрайських оборудок) нині вмостився мерське крісло столиці України (законність його «перемоги» зараз оскаржується в судах). Черновецький представляється то «росіянином», то «українцем», то «православним», хоча абсолютній більшості зрозуміло, що це такий же, як Аделаджа «істинний ізраїльтянин». До того ж, як переконливо свідчать його власні інтерв’ю, не зовсім «сповна розуму», що також, кажуть, є характерною рисою багатьох прихильників «посольської» секти. Таку прикру тенденцію у своїх одноплемінників знову ж таки пояснюють єврейські авторитети. Зокрема відомий єврейський письменник Артур Кестлер стверджує, що «тривалий час поміж євреїв спостерігався високий відсоток успадкованого ідіотизму, що було, найімовірніше, результатом тривалого інбридингу» (тобто близькородинного схрещування) («Тринадцяте коліно». — СПб., 2001. — С. 198). Це підтверджує і відомий італійський психіатр єврейського походження Чезаре Ламброзо, який вважав, що поміж його одноплемінників психічні патології трапляються у шість разів частіше, ніж серед інших етнічних спільнот (див.: Г.Климов «Божий народ». — Краснодар, 2001). Євреям, як то кажуть, видніше, але до чого тут християнство, православні, українство, цінностями яких намагаються весь час маніпулювати «істинні ізраїльтяни» з чужинських тоталітарних сект? Чи кияни вже забули сумний досвід зомбування «Білого братства», організатори якого і досі перебувають у буцегарнях та психіатричних лікарнях? Саме час про це згадати не тільки С. Аделаджа та Л. Черновецькому, а й відповідним «компетентним» органам.

Вл. інф.
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com