Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗОМБІ НА ВИБОРАХ

Все, що ви зараз прочитаєте, — буденні теми розмов і проповідей в секті «Посольство боже» мільйонера Леоніда Черновецького. Увага! Читати тільки повнолітнім!

«Християнська камасутра»

На книжкових розкладках в «Посольстві божому» можна купити не тільки повчальну літературу, як стати спритним і багатим, а й більш, так би мовити пікантну — сексуально-еротичну: «Чоловік може ввести в піхву один палець, як правило, середній, і здійснювати ним повільні, ритмічні рухи, направлені всередину, тоді як інші пальці продовжують впливати на зовнішні статеві органи».

Література з подібними текстами продається в Будинку молитви. І, за словами колишніх прихожан «Посольства божого», має великий попит у «синів» і «дщерей» Аделаджі. Книга ця називається «Таємниці подружнього ложа після 40». Автори — Тім і Беверлі Лахей спільно з Майком Йоркі. Видавець — Місцева Релігійна Організація Християн Віри Євангельської, Санкт-Петербург, 2004 рік. Коштує «камасутра» для сектантів 22 гривні.

Зміст книги вражає: тут можна знайти розділ «Різні позиції» і «Техніка кохання», і навіть статистичні дані в таблицях, який відсоток християн протестантських церков займається оральним сексом! Якщо вірити «братам» — 70% сектантів вдаються до таких утіх.

«Ми не рекомендуємо і не захищаємо оральний секс. Але, з іншого боку, не знаходимо жодних біблійних підстав, щоб перешкоджати двом людям, які перебувають у шлюбі, насолоджуватися одне одним».

Цитувати книгу дуже складно, оскільки наведені вище цитати — найлояльніші. Багато місць в ній межують з відвертою порнографією.

Сексуальні одкровення Аделаджі

Але повернімося до «посла божого», апостола і «академіка» Сандея. Доки християнські церкви і організації виступають проти засилля розпусти і вульгарності, чорношкірий пастор «на повну котушку» навчає прихожан правильного «християнського» сексу. Причому з такими анатомічними подробицями, що вже й не знаєш, що читаєш: чи то порнооповідання, чи підручник з сексології. Але у кожному разі не християнські по вчання.

Схоже, Аделаджа не бачить нічого поганого в змісті і розповсюдженні подібних книг. Його можна зрозуміти: менталітет Нігерії і менталітет українця з багатьох питань полярний. Традиційні православні засади і аскетизм напевно чужі синові африканського племені, чиї недалекі предки раптово і в насильницький спосіб перейшли від первіснообщинного ладу відразу до капіталізму.

Але християнська мораль однакова для всіх народів. Аделаджа вирішив її «модернізувати» пропагандою «правильного» сексу. Духовний наставник Черновецького видав свою власну «камасутру». І треба розуміти, в ній відображенио його особистий багатий сексуальний досвід. Називається книга «Райський клімат в сім’ї», Київ, видавництво «Фарес», 2005 рік. Процитуємо кілька «повчань» (стор. 92—101). «Наукові дослідження довели, що в життєдіяльності жіночого організму клітор жодної ролі не відіграє, і на здатність жінки бути матір’ю також не впливає. Бог створив його в тілі жінки з однією метою — для сексуального збудження. У жінки є багато ерогенних зон (груди, губи і т. д.), але клітор — це найвідчутніший орган. У деяких народів, особливо в Африці, є такий обряд — обрізання клітора». «Другий за сексуальною чутливістю орган у жінки — піхва. Думка багатьох чоловіків: чим глибше статевий член входить в піхву, тим краще для жінки — помилкова».

«Пестіть все тіло, поки у жінки не настане такий стан збудження, коли можна буде поступово, пестячи клітор і піхву, почати власне статевий акт». «Спробуйте спочатку привести дружину до оргазму, пестячи клітор, і таким чином підготувати її до вагінального збудження; через кілька хвилин ви досягнете оргазму, і, можливо, тепер уже разом випробуєте це відчуття». «У чоловіка найчутливіший орган тіла — це пеніс. Він складається з двох частин: тіла і головки, яка покрита крайньою плоттю». «Головка — найбільш ерогенна зона у чоловіка. Якщо жінка буде інтенсивно і тривало пестити цю чутливу частину чоловічого тіла, то може виникнути проблема з ранньою еякуляцією». «Ще одна порада, яка допоможе чоловікові: не входьте і не виходьте з піхви повністю — головка повинна залишатися усередині».

На перший погляд взагалі не зрозуміло, для кого Аделаджа описує будову і призначення клітора. Для жінок? Вони це знають. Для чоловіків? Теж знають. А, може, для дітей? Або «пасторові» просто приємно говорити на цю тему? Тоді Сандею треба признатися, що він — сексуальний збоченець, що страждає на словесний ексгібіціонізм. І йому варто звернутися по медичну допомогу.

На гачку Ероса

Численні судові процеси засвідчили, що лідери тоталітарних сект часто використовують «сексуальну компоненту» для вербування нових членів. Для цього використовується мораль «подвійного стандарту». З одного боку, людина, читаючи Біблію, розуміє, що безмежна сексуальна свобода — це гріх. З іншого боку, на книжковій розкладці вона купує книгу «пастора», де мовиться, що оральний секс — приємна «витівка». Мучений суперечністю в душі, прихожанин біжить до свого «земного бога» за «одкровенням» і проханням роз’яснити: де ж істина? Ось тут-то Аделаджа і натискає на інтимні пружини того, хто «сумнівається». Психологи довели, що якщо людина зважиться розповісти іншій людині про щось потаємне, то стає психологічно залежною від того, кому вона довірилася. Але якщо лікарі-сексопатологи і психотерапевти, що працюють в цій темі, несуть відповідальність за здоров’я пацієнта, то Аделаджа займається духовними маніпуляціями. Він отримує необмежену владу насвідомістю людини, граючи на її сексуальних інстинктах.

Ті, хто хоч раз був присутній на молитовному «шабаші» в «Посольстві божому», не могли не відзначити «сексуально-тілесного» підходу до проведення загальних «богослужінь». Аделаджа гасає по сцені, як одержимий, катається по ній, піднімає ноги вище за голову, несамовито кричить, плаче. Своєю чергою, в залі твориться майже те саме: люди б’ються в істериці, готові на заклик «пастора» зробити що завгодно. Скажи він: «Відкохайте одне одного», і очманілі прихожани просто в залі займуться «повальним» гріхом.

Після колективних оргій, коли рівень людської свідомості падає до рівня тварини, група перетворюється на легко кероване стадо. Куди «пастух» його пожене, туди воно покірно піде: на мітинг, війну або виборчі дільниці голосувати за Л.Черновецького. Незважаючи на те, що з християнськими цінностями це ніяк не поєднується. Хоча хто сказав, що Аделаджа і його багатий покровитель-банкір — християни? Так собі — релігійні аферисти.

Платон РОМАНОВ
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com