Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

РАБИНОВИЧ ТА ІЖЕ З НИМ ТЕРОРИЗУЮТЬ МАУП

В.о. голови Служби безпеки України
В.В.Крутову
 
Першому заступникові голови
Служби безпеки України
В.А.Тимошенку
 
Заступникові міністра
внутрішніх справ України
П.В.Коляді
 
 

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) висловлює Вам свою повагу і, враховуючи вкрай важливу і серйозну інформацію, яка носить загрозливий для людей і організацій характер, звертається з наступним:

11 травня 2006 р. до приймальної Академії зателефонував невідомий, який відрекомендувався Сергієм Олександровичем службовцем корпорації «Континент» м. Дніпропетровська і повідомив про те, що бажає зустрітися з керівництвом Академії і повідомити важливу інформацію стосовно замаху на вбивство голови Наглядової ради Академії Г.В.Щокіна, яке мало місце 10 жовтня 2004 р. (на той час Г.В.Щокін перебував на посаді президента МАУП), а також про підготовку до нападу з метою вбивства на його сина Р.Г.Щокіна, заступника голови Наглядової ради, який раніше займав посаду першого віце-президента з соціально-економічного розвитку МАУП.

Через два дні працівники Академії зустрілися з цим чоловіком, який пов’язаний зі службою безпеки Українсько-Ізраїльського торгового дому і Видавничого дому «Столичные новости», очолюваних Вадимом Рабиновичем.  «Сергій Олександрович» повідомив, що напад на Щокіна Г.В. і підготовку до нападу на Щокіна Р.Г. здійснювала Служба безпеки В.Рабиновича, якою керує Микола Анатолійович Ігнатенко, колишній співробітник Печерського РУВС.

Крім того, було повідомлено про встановлення цією службою безпеки прослуховуючих пристроїв у приміщеннях Академії.

Ми вже неодноразово повідомляли про злочинну діяльність в Україні В.Рабиновича і його структур. Останні повідомлення лише підкреслюють небезпечність і загрозливий характер для України і українців цього злочинця і психічно хворої особистості. Фактично він створив в Україні фашиствуючу банду, яка не зупиниться ні перед чим у своїй злочинній діяльності. Їх зброєю є шантаж, залякування, терор, а метою – дискредитація чесних людей і організацій, дезорганізація роботи, що призведе до дуже негативних наслідків, в тому числі до соціального збурення.

За заявами працівників Академії, направленими в СБУ та МВС, УБОЗ м. Києва затримав вказаного агента служби безпеки Рабиновича.

Не виключено, що і недавній напад на Академію, в результаті чого було пошкоджено два нових автобуса і три легкові автомобілі про що ми повідомили Голосіївське РУ ГУ МВС України у м. Києві, здійснено за вказівкою Рабиновича його «службою безпеки».

Враховуючи викладене, просимо здійснити всі можливі і необхідні заходи до повної перевірки і розслідування всіх повідомлених фактів, з метою розкриття і наступного припинення діяльності злочинців і їх злочинних дій, оскільки ми не виключаємо втручання певних високо посадовців у цю справу з метою чергового «прикриття» Рабиновича.

Просимо поінформувати у встановлений законом термін.

 
 
Голова Наглядової ради
Г.В.Щокін
 
Секретар
В.Г.Короткін
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com