Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗМІНА КАРАУЛУ ВСЕРЕДИНІ ТРОЯНСЬКОГО КОНЯ

На жаль, інколи доводиться перетворюватися на ентомолога-політолога і досліджувати політичних слизняків та політичних гнойових жуків.

Заняття не з приємних, але доводиться. Доводиться не через відсутність огиди до різних почвар, а через бажання допомогти молодшим друзям і навчити їх відрізняти друзів від ворогів. Адже ті гнойові жуки, пекельні големи Рабиновича та компанії з синагоги Бродського, виявляють неабияку схильність до мімікрії. Вони навчилися прикидатися не тільки обуреними професорами з Могилянки, яким не подобається українсь-кий патріотизм та люди, які вміють постояти за себе. Беріть вище, панове, — гадина маскується під своїх. Гадина намагається корчити з себе українського націоналіста, трохи не «нового українського правого». Звичайно, пейси важко сховати під мазепинкою, але ще за часів кучмозою згадані наробили багато шкоди і спричинили потужний саботаж українського консервативно-революційного руху.

Уже багато було сказано про провокаторську діяльність Едуарда Кова ленка, Олександра Коваленка, Романа Козака та ін. На щастя, серед українських радикалів переважають люди розумні та розсудливі, які дуже добре вираховують троянських коней та п’яті колони. У такому контексті не може не дивувати, що газета «Столичные новости», редактором якої є Кацман, пхає носа до українського націоналістичного проса. Та й не просто пхає, а й рохкає з претензією на аналітичність. Свого часу «Столичные новости» з піною довкола рота захищали Едуарда Коваленка — людину, яка розвалила УНА-УНСО на кілька ворогуючих фракцій. Зокрема противників Едуарда Коваленка, людей, які стали жертвами політичних репресій за участь в акції «Україна без Кучми», «СН» називали «самозванцями». Коли пан Коваленко та його поплічники взяли участь у знищенні наметового містечка опонентів тодішнього київського мера Омельченка 2005 року, «СН» знов стали на захист цього провокатора, намагаючись довести, що арешт Коваленка не пов’язаний з побиттям тих, кому було не до вподоби архітектурне дуркування Сан Санича. «СН» стверджували, що добродій Коваленко намагався попередити українське суспільство... про небезпеку ісламського фундаменталізму в Криму, за що буцімто й поплатився. Таким чином «СН» сумісно вводила в оману своїх читачів. Зазначимо, що Коваленка захищав київський адвокат Петро Рябенко — «істота втаємничена, зловісна» і, як кажуть « обізнані джерела», людина, наближена до самих підошов колись могутнього царедворця, а наразі просто чоловіка телеведучої Оксани Марченко.

Звичайно, можна сказати, що все це минулося і Едуард Коваленко вже давно нікого не цікавить, але... «СН» знову проявили інтерес до українських справ і присвятили матеріал черговому з’їзду такого химерного збіговиська, як ОУН в Україні, від якої за версту несе важкою політичною поведінкою. «СН» повідомили, що одіозний Роман Козак відправлений делегатами з’їзду в далеку путь на вільні хліби, а головою цієї організації обрано захисника політичних провокаторів пана Петра Рябенка — і вже пішла гучна луна київськими просторами, що чоловік Оксани Марченко, який вже зійшов з арени політичного цирку, передав свій кишеньковий провокаторсько-адвокатський паноптикум іншому «другу» України, а віднедавна і саморобному шевченкознавцю Вадиму Рабиновичу. Іржаві мечі брязкають у череві троянського коня. Обрізані ляльководи змінюють караул. Українці, будьте пильними, не сплутайте ОУН Бандери та ОУН медведчуківського козака Рябенка. Провокації тривають, і черево, яке виносило гадину, ще здатне плодоносити.

Ігор СКРИПНИК
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com