Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

McDonalds займеться виробництвом біопалива

Першими в рамках співробітництва на нове паливо будуть переведені вантажівки McDonalds.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonalds  і приватна компанія з Об’єднаних Арабських Еміратів Neutral Fuels LLC домовилися про створення спільного підприємства з виробництва біопалива з використаної для приготування гамбургерів і смаженої картоплі олії. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на представників мережі.

Потужність першого в регіоні Перської затоки заводу з виробництва біопалива становитиме  1 мільйон літрів біодизеля на рік. Отримане в результаті переробки олії паливо буде прямо поставлятися на підприємства, що експлуатують вантажні автомобілі з дизельними двигунами.

Першими в рамках співробітництва на нове паливо будуть переведені вантажівки McDonalds. У той же час, представники нового спільного підприємства не уточнили, скільки коштів вдасться заощадити завдяки новій програмі.

«Це істотно знизить потребу в імпортованому дизельному паливі», — заявив журналістам голова Neutral Group Карл Філдер. З його слів, з одного літра використаної олії буде вироблятися один літр біопалива.

Як повідомлялося раніше, 2 квітня літак Airbus A 320-214, мексиканської авіакомпанії Interjet, успішно здійснив перший випробувальний політ на біопаливі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com