Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Є рівніші серед рівних?

Колишній голова СБУ, голова Політради партії «Наша Україна» Валентин НАЛИВАЙЧЕНКО занепокоєний фактами переслідування Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Нашої України», посилаючись на слова В.Наливайченка.

«Ми вважаємо, що в Україні спостерігається не лише згортання демократичних процесів, але й наступ на гарантовану Конституцією свободу совісті. Сьогодні влада, яка зобов’язана діяти згідно з конституційним принципом відокремлення церкви від держави, дає хибний та недалекоглядний сигнал усім віруючим людям в Україні, засвідчуючи неприховану прихильність виключно до однієї церковної конфесії», — наголосив В.Наливайченко.

На його переконання, «у рамках пострадянської бюрократичної логіки» такі дії, по суті, означають оголошення чиновницької війни релігійній злагоді в Україні. «Така політика неминуче покриватиме релігійне рейдерство, захоплення храмів, попрання духовних потреб наших громадян», — переконаний голова Політради «НУ».

За словами В.Наливайченка, «йдучи таким неправильним шляхом влада не лише віддаляється від ідеї Єдиної Помісної Церкви, а й стає ідейним продовжувачем більшовицьких переслідувань та репресій проти Української Церкви в ХХ столітті».

Виходячи із викладеного, політична партія «Наша Україна» звертається до всіх віруючих громадян, незалежно від їх конфесійної приналежності: «попри будь-які нерозумні дії, як державних, так і церковних чиновників, давайте разом дбати про духовну єдність у духовному домі — без наступу на права інших віруючих — та діяти задля утворення єдиного українського храму». «Сподіваюсь, що таку думку, яку, впевнений, поділять мільйони українців, влада все таки почує», — наголосив В.Наливайченко.

Як повідомляв УНІАН, 30 січня Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ заявив про намагання реалізувати в Україні розроблений у Москві масштабний план з розвалу та знищення Київського Патріархату.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com