Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

КОЛЕСНІКОВ І ДОРОГИ

За словами Колеснікова, скоро в Україні з’являться автобани і вони будуть «винятково» державними.

«Є дві моделі розвитку доріг — північноєвропейська (діє в Німеччині, Скандинавії й Швейцарії), за якої плата за дороги закладена в акцизі на паливо, і південноєвропейська (в Італії, Франції, Іспанії), де дороги платні. Але в Україні немає ринку платних доріг!», — сказав віце-прем’єр.

На запитання, на якому маршруті варто очікувати перший автобан, Колесніков відповів: «Найголовніше — трансукраїнська магістраль від Краковця до Успенки, це 1400 км. Частина її — траса Київ — Чоп уже є. Загалом ми хочемо, щоб це була єдина траса — від Берліна до Ростова. До Краковця вона побудована, від Краковця до Львова 80 км ми побудуємо за півтора роки». «Потрібно повністю модернізувати ділянку Київ — Житомир», — зазначив він. «Нарешті, треба побудувати нову трансдніпровську магістраль по правому берегу Дніпра — Черкаси-Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ із переходом Дніпра в Дніпропетровськ-Донецьк-Успенка-Ростов-на-Дону», — сказав віце-прем’єр. На запитання, у який період часу планується реалізувати ці проекти, він відповів: «Думаю, за 5-7 років при рівні бюджетних надходжень, запланованих на 2011 рік, ви Україну просто не впізнаєте».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com