Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Труба знову на кону

Кабмін має намір внести зміни до статті закону про трубопровідний транспорт, яка забороняє приватизацію держпідприємств магістрального трубопровідного транспорту.

Відповідне питання стояло у порядку засідання Кабміну на вівторок. Доповідав його  міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

Згідно зі статтею 7 закону «Про трубопровідний транспорт», до якої планується внести зміни, реорганізація державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту, а також їх приватизація забороняються.

Також цією статтею забороняється відчуження основних фондів та акцій цих підприємств, основних фондів та акцій «Нафтогазу», дочірніх та заснованих нею підприємств і газосховищ, крім випадків, коли результатом таких дій є створення держпідприємств, 100% яких є у державній власності.

Крім того, ця стаття визначає, що відносно держпідприємств магістрального трубопровідного транспорту, «Нафтогазу», дочірніх та заснованих нею підприємств не може бути порушено справу про банкрутство.

7 жовтня президент Віктор Янукович і президент Франції Ніколя Саркозі обговорили модернізацію української газотранспортної системи.

Україна готова обговорювати з Росією її доступ до управління українською газотранспортною системою в обмін на доступ України до видобутку газу на російській території.

Як повідомлялося, раніше Янукович заявив про готовність обговорення доступу Росії до управління українськими газопроводами.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com