Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Комуністи — це не страшно

Днями у МАУП відбулося чергове засідання студентського Дискусійного клубу. Цього разу гостем став народний депутат України, член фракції Комуністичної партії України Євген Царьков.

З 2009 року Євген Ігоревич очолює підкомітет з питань податку на прибуток юридичних осіб Комітету Верховної Ради України з питань податкової політики і митної політики, тож проблеми податкової сфери стали однією з тем, яким присвятив свій виступ народний депутат. Зокрема, зміни, запропоновані фракцією до податкового кодексу повинні спонукати податкового інспектора аналізувати податкову декларацію підприємця і спонукати його до правдивої сплати податку, а не вишукувати привід для отримання хабарів. «Податковий інспектор повинен стати партнером бізнесу» — зазначив народний депутат.

Проблема здоров’я та моралі молодого покоління – одна з головних  проблем, які намагається вирішити у своїх законодавчих ініціативах фракція Комуністичної партії України. Зокрема,  серед їхніх пропозицій: посилення цензури на телебаченні та в Інтернеті,  підвищення акцизів на алкогольні напої, а також – фракцією внесено проект Кодексу про мораль.

Як координатор Всесвітньої федерації демократичної молоді у країнах Східної Європи з 2007 року, Євген Царьков розповів про організацію Всесвітнього фестивалю молоді та студентів. «Після закінчення другої світової війни у Лондоні пройшла всесвітня конференція молоді за мир, де було прийнято рішення про створення Всесвітньої федерації демократичної молоді і проведення таких фестивалів» — зробив невеликий екскурс в історію Євген Ігоревич. Ці фестивалі проходять не регулярно: перший відбувся у Празі у 1947 році, а найбільш масовий і відомий на пострадянському просторі – у Москві у 1985 році. Гість зазначив, що цього року цей фестиваль відбудеться у грудні, і як зазвичай на ньому будуть обговорюватися проблеми, які турбують молоде покоління: боротьба за права молоді, економічні питання, проблеми глобалізації, безробіття, расової дискримінації, наркоманії тощо. Саме участь у таких громадських організаціях, а також активна політична та громадська позиція допомагають молодим людям вплинути на своє життя  і на долю своєї країни.

Наприкінці зустрічі Євген Царьков відповів на запитання студентів Академії. Від імені всіх учасників Дискусійного клубу гостеві подякував в.о. ректора МАУП Анатолій Подоляка і вручив на згадку про цю цікаву зустріч книги видавництва МАУП.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com