Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Скоротять бюджетників

Міністр освіти й науки Дмитро Табачник заявив про істотне скорочення державного замовлення на підготовку кадрів у вищих навчальних закладах в 2011 році. Про це повідомляє ТСН.

«В 2011 році ми будемо серйозно скорочувати державне замовлення», – заявив міністр.

За словами Табачника, необхідність перегляду держзамовлення підтверджує демографічна ситуація.

Він також повідомив, що Міносвіти буде домагатися формування держзамовлення лише разом з Міністерством економіки, без залучення інших міністерств, навіть якщо в їх управлінні перебувають ВНЗ.

Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів збільшив державне замовлення на підготовку молодших фахівців у вузах за освітньо-кваліфікаційною програмою «молодший фахівець» на 16 тисяч з 68 тисяч до 84 тисяч, за програмою «бакалавр» – на 3 тисячі з 129 тисяч до 132 тисяч.

Також Табачник заявив, що Міністерство освіти і науки має намір затвердити правила прийому абітурієнтів до вищих навчальних закладів на 2011 рік до листопада.

Планується, що в 2011 році прийом документів до ВНЗ буде проходити з 1 по 31 липня, а для тих абітурієнтів, які складатимуть вступні іспити – з 1 по 22 липня. Крім того, планується зберегти можливість подачі сертифікатів зовнішнього незалежного тестування попередніх років. Також Міносвіти має намір встановити квоту для прийому пільговиків в 25% від загальної кількості місць на спеціальності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com