Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Греція пройшла іспит ЄС і МВФ

Група експертів Єврокомісії, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду високо оцінила зусилля уряду Греції по подоланню фінансової кризи.

Країна справилася з узятими на себе зобов’язаннями по скороченню бюджетного дефіциту в рамках економічної програми ЄС — МВФ. Поки були виконані всі основні умови, поставлені європейськими інституціями, а програма реформ виконується навіть з випередженням графіка. Проте, правителсьтву ще предстоит немало роботи. Згідно прогнозу ЄС і МВФ, економічний спад в Греції за підсумками 2010г. складе 4%, а наступного року грецька економіка скоротиться ще на 2,5%. Поточна інфляція в Греції виявилася вищою за очікування експертів, тому прогноз по зростанню споживчих цін за 2010г. підвищений до 4,75%: позначаються ефекти додаткових посередніх податків. Проте експерти чекають, що після 2010г. інфляція в Греції швидко знижуватиметься. Наступним етапом грецької економічної програми повинне стати схвалення другого кредитного транша для Греції у розмірі 9 млрд. євро.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com