Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СУД БУВ НЕПРАВЕДНИЙ

Прокуратурою Дніпропетровської області закінчено досудове слідство у кримінальній справі, що була порушена 14 грудня 2009 року проти судді одного з районних судів Дніпродзержинська за зловживання службовим становищем та винесення завідомо неправосудної постанови (ч.2 ст.364 та ч.2 ст.375 відповідно).

Як повідомили у прес-службі прокуратури Дніпрпоетровської області, 30 червня кримінальну справу було направлено до Верховного Суду України для визначення підсудності. Суддя обвинувачується у зловживанні службовим становищем з метою приховання порушень Кримінально-процесуального кодексу України, яких вона припустилася.

Слідством у кримінальній справі встановлено, що замість встановлених Кримінально-процесуальним кодексом трьох днів суддя вручила одному з засуджених копію вироку лише через 6 місяців після його постановлення і проголошення.

Крім цього, суддя винесла завідомо неправосудну постанову про визнання апеляції засудженого такою, що не підлягає розгляду у зв’язку із пропуском строків на апеляційне оскарження.

Максимальне передбачене Кримінальним кодексом України покарання за скоєні злочини — позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com