Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ІРАНСЬКІ КНИЖКИ В МАУП

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітала іранська делегація на чолі з Хамідрезою Херадмандом для вручення літератури Міжнародному бібліотечно-інформаційному центру ім. Ярослава Мудрого МАУП. Серед видань — українсько-перські словники, книги, в яких містяться відомості про державні документи Ірану, переклади і наукові тлумачення Корану, історична та художня література, збірки репродукцій картин, фото- та відеоматеріали, періодичні видання тощо.

Візит делегації до Академії та вручення іноземної літератури відбулося за сприяння проректора з міжнародних зв’язків — генерального директора Міжнародного відкритого університету Ігоря Піляєва.

Директор бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого Любов Бродська розповіла про бібліотеку, зокрема про читальний зал іноземної літератури: «Нині, в читальному залі іноземної літератури містяться книги, написані понад сорока мовами світу. Це видання різних напрямків: психологічна, наукова, історична, політична та інша література. Крім книг, словників, художньої літератури, широко представлені періодичні видання. Щодо літератури країн Близького Сходу, то в бібліотеці, на жаль, таких книг не дуже багато». Любов Олексіївна висловила вдячність гостям за такі цінні подарунки, які стануть в нагоді не лише для іноземних, а й для українських студентів-міжнародників, аспірантів, здобувачів наукових ступенів.

 Читальний зал іноземної літератури містить європейські, східні та рідкісні видання. Для іноземних студентів наявні електронні каталоги іноземної літератури, що дають можливість якнайшвидше віднайти потрібне джерело.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com