Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗАПАХ ГРОЗИ

Олег Тягнибок вважає, що в Україні спостерігається передреволюційна ситуація: «Можливо, ми сьогодні ще не бачимо революційної ситуації, але ми бачимо в Україні передреволюційну ситуацію».

Коментуючи політику команди Президента, лідер ВО «Свобода» зауважив, що глава держави і його команда «трошки не зрозуміли, що Київ — не Донецьк і не губернія».

На переконання лідера ВР «Свобода», за своїм рівнем підготовки до керування державою В.Янукович залишився на рівні губернатора Донецької області.

На його переконання, вуличні акції протесту, марші повинні бути постійними, але не лише звичайні люди мають висловлювати свій протест, це повинні робити, насамперед, депутати місцевих рад, яких десятки тисяч.

За його словами, в Україні є 15 регіонів, де більшість депутатів місцевих рад представлені націонал-патріотичними силами, які й повинні сказати своє слово.

Говорячи про парламент, О.Тягнибок наголосив, що в ньому, на жаль, «ми побачили, що парламентська опозиція є беззубою, вона не зуміла 27 квітня протистояти антидержавницьким рішенням».

«Цей парламент, як з однієї, так і з іншої сторони, є недієздатним, тому наше гасло: парламент має бути переобраний…

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com