Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Після закінчення дев’яти класів, чи не вперше у своєму молодому житті, випускники загальноосвітніх  шкіл мають зробити серйозний вибір: чи ще два роки пливти за течією в загальноосвітній школі, чи поринути у справді доросле життя і перетворитися зі школяра на студента. Сьогодні Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом має в собі всі переваги освітніх закладів цього типу.

По-перше, — це зменшення терміну загальноосвітньої підготовки.

По-друге, студенти технікуму економлять певний час, порівняно зі своїми однолітками-школярами.

По-третє, що є найголовнішим, мають можливість без іспитів продовжити навчання за своєю спеціальністю в одному з інститутів Президентського університету МАУП з третього курсу.

По-четверте, студенти нашого технікуму можуть жити справжнім студентським життям, наповненим безліччю цікавих подій і творчих проектів.

До того ж, навчання у ЕПТ вигідне і з точки зору економії коштів. Помірна ціна може зацікавити представників практично всіх соціальних верств населення. А випускники технікуму мають гарантовану знижку для подальшого навчання в МАУП.

Підготовка у технікумі здійснюється за спеціальностями, що відповідають напрямкам підготовки студентів в інститутах Академії:

·організація виробництва (спеціалізації: організація зовнішньоекономічної діяльності, економіка та управління бізнесом, інформаційні системи в менеджменті, менеджмент туризму та готельного бізнесу, управління офісом);

·соціальна робота (спеціалізації: соціально-правова робота, соціальна робота в міжнародних організаціях, соціальна робота в засобах масової комунікації (журналістика), психологія соціальної роботи);

·бухгалтерський облік (спеціалізації: бухгалтерський облік, бухгалтерський облік в зовнішньоекономічній діяльності);

·фінанси і кредит;

·правознавство;

·обслуговування програмних систем і комплексів;

·розробка програмного забезпечення;

·організація туристичного обслуговування.

Навчання у технікумі здійснюється на базі 9 класів.

Економіко-правовий технікум при МАУП
м. Ки­їв,
пр-т Червонозоряний, 146,
т.: 258-21-24, 524-61-86.

Святошинське відділення
м. Київ,
вул. Тулузи, 6-а,
т.: 405-87-35, 536-49-00.

Дарницьке відділення
м. Київ,
вул. Вербицького, 14-г,
т.: 560-37-73.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com