Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ІСТОТНО НЕ ВПЛИНЕ

Оскарження результатів президентських виборів істотно не вплине на результати голосування, вважає голова правління Комітету виборців України (КВУ) Олександр Черненко.

Таку думку він висловив в ході веб-конференції що проводиться інформаційним агентством «Ліга Бізнесінформ».

«За нашими оцінками, перспективи оскарження результатів виборів можливі на 10-20 дільницях. Для того, щоб зрівняти результат, штабу Тимошенко (кандидат на пост президента, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко) необхідно оскаржити вибори більш ніж на півтисячі дільниць. На мою думку, це нереально», — сказав він.

У той же час, Черненко вважає, що «Україна зробила декілька кроків назад в питанні демократичності виборів, порівняно з 2006 і 2007 роками. Проте є великий прогрес в порівнянні з 2004 роком».

«Дійсно, вибори були проблемними, вибори були напруженими, мали місце зловживання. Але я вважаю, що волевиявлення громадян було зафіксоване. Простий приклад. У 2004 році в Донецькій області в другому турі при повній мобілізації виборців явка склала 96%. У 2010 році в другому турі в Донецькій області при повній мобілізації явка склала 76%. Це свідчить про те, що в 2004 році 20% було «домальовано». Зараз цього не відбулося», — додав він.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com