Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вітаємо тріумфіторів Спартакіади!

З метою розвитку і популяризації масового спорту в МАУП, зміцнення здоров’я студентів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом в Міжрегіональній Академії управління персоналом проходила І Студентська Спартакіада. Серед видів спорту, які входили в програму Спартакіади, були настільний теніс та шахи.

У змаганні з настільного тенісу переможці розділили місця таким чином: І місце – команда Економіко-правового технікуму при МАУП, 2 місце – команда Інституту соціальних наук та самоврядування, 3 місце – команда Інституту менеджменту та бізнесу.

Дещо відрізнялися результати турніру з шахів, які змінили першість команд у загальній турнірній таблиці: перше місце отримали студенти Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій, другу сходинку посіла команда Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, третю позицію зайняла команда Інституту соціальних наук та самоврядування.

Таким чином, за загальними результатами проведення І Студентської Спартакіади учасники розділили призові місця таким чином:

Перше місце з загальною кількістю 430 балів зайняла команда студентів Інституту Соціальних наук та самоврядування. Лише на десять балів (з загальною кількістю 420 балів) відстала команда спортивних студентів Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій. Ця команда посіла друге місце за результатами Спартакіади. Бронзу здобула команда Інституту міжнародних відносин та лінгвістики із загальною сумою 350 балів.

Нагородження переможців відбудеться на «Фестивалі спортивної слави», який заплановано провести 22 грудня. Переможці особистої першості будуть нагороджені почесними дипломами, цінними подарунками, а переможці командної першості – почесними дипломами та медалями. Команда-переможець за загальним підсумком нагороджується перехідним кубком.

Вітаємо переможців І Студентської Спартакіади! Бажаємо нових перемог та спортивних досягнень.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com