Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Бути реалістом

Нещодавно гостем Дискусійного клубу Між­регіональної Академії управління персоналом став представник Партії регіонів, народний депутат України Михайло Чечетов. Перш ніж стати політиком, Михайло Васильович отримав спеціальність «гір­ничий інженер-економіст», працював на шахті у Єнакієво, а згодом викладав у Харківському інженерно-економічному інституті і був деканом економічного факультету. Тож студентська аудиторія знайома йому дуже добре.

Як досвідчений економіст, який обіймав посади заступника міністра економіки України, а потім першого заступника Голови Фонду держмайна України, гість обрав наступну тему зустрічі: «Сучасна політика та економіка України». Зокрема, щодо проблем подолання на­слідків світової економічної кризи в Україні гість зазначив, що більшість країн застосувала запобіжні засоби проти кризи, однак в Україні цього не сталося. Серед головних засобів Михайло Чечетов назвав чотири: підтримка реального сектора економіки; стимулювання розвитку внутрішнього ринку; зниження податкового тиску на бізнес, на промисловість; соціальний захист людей.

Серед необхідних скла­дових перемоги над кризою Михайло Чечетов назвав і, так би мовити, суспільні складові, яких, на жаль, також очевидно не спостерігається сьогодні в суспільстві України — це єдність влади, єдність народу та віра людей у владу в державі.

Безперечно, в ході засідання Дискусійного клубу обговорювалися і майбутні президентські вибори. Гість наголосив на тому, що обирати президента потрібно через призму завдань, які сьогодні стоять перед державою. Тобто кожен виборець має відповісти для себе на запитання: чи здатен певний кандидат розв’язати певні проблеми, навести лад у державі. Михайло Васильович під­креслив, що «ене­ргетична безпека кра­їни напряму залежить від стосунків з Росією і на це слід зважати». Однак, народний депутат впевнений, що розумної альтернативи євро­інтеграції сьогодні не існує і це перспектива України.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com