Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Василь Куйбіда отримав подяку від МАУП

За роки існування Міжрегіональної Академії управління персоналом у її колективі працювали багато відомих людей — політики, вчені, громадські діячі. І, приємно, що біль­шість із них пам’ятають про Академію і згадують її добрим словом. Свого часу, віце-президентом МАУП був і Василь Куйбіда, почесний професор Міжнародної Кадрової Академії, кандидат фізико-математичних наук, кандидат юридичних наук, доктор наук державного управління. У той час він багато зробив у вирішенні нагальних проблем життєдіяльності Академії.

Днями, народний депутат України, міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда завітав до Академії. Від імені президії Академії Василя Степановича привітав доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, голова Наглядової Ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгій Щокін: «Матінка Україна має пишатися, що має такого сина, бо поки існують такі люди, живе надія на розвиток України». До того ж Георгій Щокін вручив гостеві подяку «За вагомий внесок у розвиток Академії», а також чотирьохтомне видання творчості Василя Симоненка, видане у МАУП та святкове видання, присвячене 20-літтю Академії. З словами подяки на адресу Академії звернувся і Василь Куйбіда: «Я постійно згадую ті часи, коли мав честь працювати в Академії і щиро дякую, що свого часу ви мене прийняли в своє коло. З вами я набув і нових знань і нового досвіду».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com