Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

І Студентська Спартакіада

2009 рік оголошено роком Спартакіади, і МАУП, як навчальний заклад, де процвітає спортивне життя студентів, не оминув ідею проведення такого масового громадського дійства. Цього року в МАУП Спартакіада проводиться вперше. Організатором та координатором Спартакіади є департамент фізичного виховання та спорту та кафедра фізичного виховання. Враховуючи можливості та умови Академії, Спартакіада буде проводиться за семи видами спорту –аеробіка, баскетбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс, волейбол, шахи.

Традиційний для Академії турнір з аеробіки став першим видом спортивної програми, яким 25 березня було відкрито Студентську Спартакіаду. Офіційну частину змагань відкрив ректор МАУП Валерій Захожай. Урочистий парад шести команд, які представляли інститути та технікум МАУП розпочав святкове дійство.

Суддівській колегії Спартакіади було не легко визначити кращих, оскільки команди наполегливо готувалися і показали прекрасні результати. Яскраві образні композиції, представлені студентами сподобались і глядачам, які підтримували кожну-команду конкурсантку гучними оплесками. Видовищний виступ під музику гурту «Enigma» та жартівливий танок «Шалені наречені» у виконанні команд Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, а також «Солодкий плід» від конкурсанток Інституту права були цікавими, динамічними і вишуканими.

Журі, в свою чергу віддало перевагу композиції «Айс тайм», представленій Економіко-правовим технікумом, який посів третє місце і отримав почесні нагороди з рук олімпійської чемпіонки Ірині Мерлені, яка була почесним гостем і членом оргкомітету. Друге місце суддівська колегія віддала досконало підготовленій технічно і досвідченій команді Інституту соціальних наук з композицією «Лав сторі». Нагадаємо, що цей інститут вигравав перехідний кубок МАУП з аеробіки три роки поспіль. Однак цього року перемогу вибороли студенти Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій — їхній запальний енергійний танок «Сіртакі» викликав неймовірне захоплення глядачів і переконав журі у тому, що цього дня вони найкращі.

«Ми прагнули виступити так, аби наш виступ всім запам’ятався і його потім довго згадували глядачі та учасники цього свята. Нам хотілося показати, перш за все емоції, спалах енергії, зробити виступ яскравим, незабутнім і викликати захоплення», - поділилися враженнями переможці цьогорічних змагань.

Команда-переможець була нагороджена кубком Академії та медалями. Тож вітаємо всіх учасників, які подарували всім свято грації, краси та спорту, і бажаємо вдосконалювати свої таланти і завжди досягати омріяних вершин.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com